Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Listy do rozwiedzionych

  Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: 642978
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Opierając się na licznych świadectwach, autor książki porusza delikatny temat jakim jest rozstanie małżonków i rozwód, by przypomnieć o miłości i szczerej postawie Kościoła w tych bolesnych sytuacjach i jednocześnie dodać otuchy ludziom znajdującym się w trudnym położeniu.

  Książka, napisana w formie pięciu listów, w świetle Słowa Bożego i nauczania Kościoła stawia pytania dotyczące przebaczenia, wierności, wychowania dzieci i bólu z powodu odrzucenia. Omawia również kwestię przystępowania do stołu eucharystycznego oraz uczestniczenia w życiu Kościoła. Jest tu mowa o prawdziwym miłosierdziu okazywanym tym wszystkim, którzy cierpią z powodu rozstania.

  Opierając się na licznych świadectwach, autor książki porusza delikatny temat jakim jest rozstanie małżonków i rozwód, by przypomnieć o miłości i szczerej postawie Kościoła w tych bolesnych sytuacjach i jednocześnie dodać otuchy ludziom znajdującym się w trudnym położeniu. Książka, napisana w formie pięciu listów, w świetle Słowa Bożego i nauczania Kościoła stawia pytania dotyczące przebaczenia, wierności, wychowania dzieci i bólu z powodu odrzucenia. Omawia również kwestię przystępowania do stołu eucharystycznego oraz uczestniczenia w życiu Kościoła, do czego zaprasza sam Pan Bóg. Jest tu mowa o prawdziwym miłosierdziu i czułości Bożej, okazanych tym wszystkim, którzy cierpią z powodu rozstania, poruszającego serce Boga jeszcze zanim zrani ono małżonków.

  To nieoceniona pomoc, aby w każdym momencie życia dążyć do świętości i żyć w szczęściu, co zresztą idzie ze sobą w parze, ale pod warunkiem zaprowadzenia w nim pewnego porządku. Ważnym dodatkiem jest świadectwo prefekta Kongregacji Nauki Wiary kard. G. L. Mullera o mocy łaski, o nierozerwalności małżeństwa oraz o debacie dotyczącej osób rozwiedzionych, które ponownie zawarły małżeństwo, a także adresy grup wsparcia.

  Michel Martin-Prével jest wdowcem, w związku małżeńskim przeżył trzydzieści dwa lata, ma trójkę dzieci. W ramach duszpasterstwa katolickiego wspiera rozwiedzionych oraz małżeństwa przeżywające trudności.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7864-297-8
  Okładkamiękka
  Liczba stron104
  Wymiary120 x 160 mm
  AutorMichel Martin-Prevel
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu