Lipcowe wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

środa, 11 lipca 2018

Szanowni Państwo!

Mam przyjemność przedstawić Państwu letnią ofertę promocyjną! Wszystkie tytuły oznaczone w katalogu hasłem „Latem taniej” oferujemy w czasie wakacyjnym w obniżonej cenie. Oferta „Latem taniej” jest ważna do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Polecamy Państwu również nowości. Wśród nich m.in. album Ziemia św. ojca Pio, następnie świadectwo nawróconego grzesznika, który przeszedł doświadczenie śmierci i powrotu do życia, wojenne relacje Moniki Kicman, która była naocznym świadkiem niemieckich zbrodni podczas okupacji, nowe terminarze na 2019 rok oraz wiele innych wartościowych tytułów, w tym także kilka nowych pozycji dedykowanych dzieciom i młodzieży.

Na czas wakacyjnych wojaży do każdego zamówienia z bieżącego katalogu dołączamy obrazek ze św. Krzysztofem, patronem podróżujących - z modlitwą kierowcy na odwrocie. Obrazek można nosić na co dzień przy sobie i modlić się za wstawiennictwem św.  Krzysztofa o dobrą podróż i szczęśliwy powrót do domu - dla nas i dla naszych bliskich.

Zakupy za co najmniej 99 złotych nagradzamy filmem DVD pt. „Cristiada”. Film odsłania skrywaną przez lata prawdę o dramatycznych wydarzeniach w Meksyku w latach dwudziestych XX w.: o powstaniu Cristeros przeciw zbrodniczemu reżimowi. Cristiada to oparta na faktach opowieść o ludziach, którzy w obliczu wielkiego ucisku i zaciekłych prześladowań podjęli walkę w obronie rodziny, wiary katolickiej i swojej Ojczyzny...

W rolach głównych: Eva Longoria, Andy Garcia, Eduardo Verastegui.

Film na płycie DVD kartonowej kopercie; polskie napisy, polski lektor, czas trwania: 159 min.

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 200 zł, jest płyta CD z pieśniami Powstania Warszawskiego w wykonaniu Chóru Studentów Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów i wielu słonecznych, wakacyjnych dni!