-52%

Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy

Special Price 12,00 zł   Normalna cena 24,90 zł Oszczędzasz 12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 12,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
EAN 9788362927760
ISBN 978-83-62927-76-0
Numer katalogowy K01083
Wymiary 120 x 190 mm
Okładka twarda
Ilość stron 184
Rok wydania 2012

Dlaczego ludzie uważający się za dobrych chrześcijan żyją tak, jakby Bóg nie istniał?
Jakie są przyczyny cichego odchodzenia narodów od Chrystusa i Kościoła?
Skąd się biorą i co zwiastują: zniechęcenie, drażliwość, opór przed Bogiem, spowiedzią i modlitwą oraz narastające poczucie, że życie wiarą jest ciężkie i nie do uniesienia?

O chorobie duszy, która prowadzi do śwmierci duchowej

Są choroby, które przebiegają niezauważone i rozwijają się bezobjawowo, a kiedy się ujawnią, często jest już za późno, aby je wyleczyć. Podobny przebieg może mieć choroba duszy. Lenistwo duchowe jest dolegliwością ukrytą i paraliżującą duszę, co sprawia, że jej postępu nie sposób zahamować. Na wstępie atakuje rozum zaciemniając go; potem dotyka wolną wolę, którą osłabia i wyniszcza. Człowiek leniwy duchowo puszcza cugle wyobraźni i ukrywa się w fantazji z zamiarem odnalezienia w niej pozornych sukcesów lub fikcyjnego szczęścia, którego nie potrafi znaleźć w powszednim życiu przeżywanym według planu Bożego. Choroba ta może zostać wyleczona tylko przez Jezusa Chrystusa. Autor podaje sprawdzone przez wieki tradycji sposoby jak obudzić uśpione serce.

Cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających zniechęcenie, niezdolność do życia w modlitwie  w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem samego Boga i wszystkiego, co Boże.

Inni klienci kupili również