Kwiatki Brata Cosima

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 847355
24,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Znak Bożej obecności i objawienia Matki Bożej ze Scoglio

Brat Cosimo to włoski tercjarz franciszkański, który doświadczył mistycznych objawień Maryi w Scoglio i stał się Jej wielkim orędownikiem. Za jego sprawą powstało sanktuarium słynące z wielu łask. Jest także świadkiem największych cudów wypraszanych za pośrednictwem Matki Bożej.

Ten zbiór „kwiatków” - czasem poruszających, a czasem zabawnych historii - pokazuje, z jak ogromną czułością i zaangażowaniem Bóg Ojciec troszczy się o życie każdego, dbając nawet o zwyczajne sprawy…

Pewnego dnia koło południa brat Cosimo został wezwany przez inżyniera. Musiał wyrazić swoją opinię w kwestii prowadzonych robót. Akurat szykował obiad w kuchni. Jego mama już wtedy nie żyła. Brat Cosimo postawił na kuchence garnuszek z groszkiem zalanym szklanką wody. Zamknął drzwi i poszedł na plac przy skale.

Minęło kilka godzin. Kiedy miał wracać do domu, przypomniał sobie o groszku. „O Boże! Po takim czasie wszystko będzie już przypalone!” - wykrzyknął. Pośpieszył się, otworzył drzwi i pognał do kuchni. Wszelka obawa prysła. Poziom wody w garnuszku był taki sam jak przed wyjściem zakonnika. Groszek czekał na jego powrót.

Fragment książki

Specyfikacja
ISBN 978-83-65847-35-5
Okładka miękka
Liczba stron 192
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Ks. Rocco Spagnolo
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: