Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Kto się boi Jana Pawła II?

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 436046
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Kto się boi Jana Pawła II? to książka, która stawia ważne pytania: dlaczego w Kościele i poza nim są osoby, które kwestionują dorobek Świętego Papieża? Dlaczego marginalizuje się rolę, jaką odegrał Jan Paweł II w przeobrażeniu Kościoła i świata?

  Był pierwszym papieżem, który oddał głos ludziom; który wszedł do synagogi i do meczetu; który zainicjował Światowe Dni Młodzieży. Pierwszym, który podróżował po całym świecie, aby spotykać się z wiernymi i zgromadził przedstawicieli wszystkich Kościołów i religii, aby modlić się o pokój.

  Dwaj autorzy, wybitni dziennikarze watykaniści: Gian Franco Svidercoschi i Giacomo Galeazzi, przedstawiają istotne cechy życia i pontyfikatu Karola Wojtyły. Zapraszają Czytelnika do odkrycia na nowo jego dziedzictwa, aby wiosna mogła rozkwitnąć na nowo w życiu Kościoła. Ponieważ pamiętać o nim to za mało. Żeby nie ulec presji tego świata, mieć siłę i przezwyciężyć lęk lub odrzucenie, musimy nieustannie wprowadzać w czyn to wszystko, czego nauczał nas przez lata i pozostawił nam w swoim testamencie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8043-604-6
  Okładkamiękka
  Liczba stron184
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorGian Franco Svidercoschi
  AutorGiacomo Galeazzi
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu