Księga wielkich świętych i założycieli

Wydawnictwo: Jedność
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 425742
115,50 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Oni odkryli tajemnicę świętości, tę wielkość, która ukształtowała naszą cywilizację. Niezwykły album przedstawiający w układzie chronologicznym ponad 100 sylwetek wielkich świętych i założycieli, którzy odpowiadając na Boże wezwanie: "świętymi bądźcie", stali się dla nas wzorem spełnionego życia i prawdziwego człowieczeństwa. Jest to dzieło o ludziach, którzy żyli w różnych epokach i miejscach, realizowali powierzoną im misję w sposób nadzwyczajny; podjęli wyzwania i dokonali wspaniałych dzieł, czy też po prostu przeżyli swoją codzienność ze szczególną wiarą i pozostawili po sobie niepowtarzalne dziedzictwo.

Niewątpliwą zaletą albumu jest jego prosty język, zrozumiały dla czytelnika, który na co dzień nie zajmuje się historią sztuki, a całości dopełnia bogactwo niezwykle interesujących fotografii, wspaniale ilustrujących tekst.

Album stanowi cenną lekturę dla wszystkich miłośników pięknej sztuki sakralnej, dla których twórczość artystyczna jest jednym ze źródeł wzrastania i ubogacania swego ducha.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7442-574-2
Okładka twarda, płótno, obwoluta
Liczba stron 260
Wymiary 240 x 320 mm
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: