Ksiądz Rafał, cz. 3. Koniec świata

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061064
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki


Najnowsza część bestsellerowego cyklu!

Ksiądz Rafał Nowina, chociaż jest proboszczem w Gródku już kolejny rok, nadal wzbudza kontrowersje. Pogrzeb znienawidzonego Szatana z Pochwałki, niespodziewany talent do gry w chapanego, zmiana godziny wieczornej mszy w sobotę - Listy w radiu przecież posłuchać trzeba - i wojna, która o mały włos przetoczyłaby się przez Gródek! Poważne kłopoty Rafała mają jednak dopiero nadejść...

Ale przecież odpust świętomarciński, kolejna odsłona jabłkowego święta i koncert kolęd powinny się odbyć, choćby jutro miał nastąpić koniec świata!

Długo czekałam na trzecią część Księdza Rafała, ale przysięgam: było warto! Pochłonęłam ją w pół dnia i jedną noc. Panie Macieju, dziękuję!

Marzena Rogalska,
dziennikarka, autorka bestsellera Wyprzedaż snów


Maciej Grabski (ur. 1968) - krakowianin, z zamiłowania i wykształcenia historyk sztuki, czasami tłumacz, a gdy jest namawiany wystarczająco mocno - również pisarz. Autor trzech powieści z cyklu Ksiądz Rafał. Wyznawca tezy, że nic nie usprawiedliwia bycia zgorzkniałym, oraz zasady, iż autor musi się męczyć tak długo, żeby czytelnik już nie musiał. Lubi muzykę.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-06-4
Okładka miękka
Liczba stron 464
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Maciej Grabski
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: