Ksiądz Rafał, cz. 2. Niespokojne czasy

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061057
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Druga część bestsellerowej powieści!

Po śmierci biskupa Jakuba intrygi w kurii nabierają tempa. Nie ucieknie przed tym nawet zdystansowany od politycznych gierek ksiądz Rafał Nowina. Duża suma pieniędzy, którą biskup zostawił jego parafii, natychmiast staje się przedmiotem plotek i pomówień.

Tymczasem życie w Gródku toczy się swoim tempem. Czy wysoka temperatura wydarzeń w kraju - wybuch „Solidarności”, widmo stanu wojennego, a także pojawienie się lokalnej znachorki i wezwania do wojska zaburzą spokój w parafii? Jak gródczanie zareagują na wybór kardynała Wojtyły na papieża? Te niespokojne czasy pozwoli przetrwać tylko życzliwość i duża porcja poczucia humoru.

Mnóstwo wzruszeń, emocji i cudownych obrazów... To zachwycająca powieść o skromnym księdzu, który ofiaruje ludziom dobro, jakie nosi w sobie. Wartościowa i prawdziwa książka o życiu maleńkiego miasteczka. Jestem urzeczona...

Anna Ficner-Ogonowska,
autorka bestsellera Alibi na szczęście


Maciej Grabski (ur. 1968) - krakowianin, z zamiłowania i wykształcenia historyk sztuki, czasami tłumacz, a gdy jest namawiany wystarczająco mocno - również pisarz. Autor trzech powieści z cyklu Ksiądz Rafał. Wyznawca tezy, że nic nie usprawiedliwia bycia zgorzkniałym, oraz zasady, iż autor musi się męczyć tak długo, żeby czytelnik już nie musiał. Lubi muzykę.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-05-7
Okładka miękka
Liczba stron 472
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Maciej Grabski
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: