Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Kocham Polskę. T. 1-4. Pakiet 4 książek

  Wydawnictwo: Edipresse
  Kod katalogowy: 150659
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Nasza wspaniała Ojczyzna

  Elementarz dla najmłodszych, zawierający najciekawsze informacje o naszym kraju. Dowiemy się, jakie były stolice naszej Ojczyzny i kto nią rządził. Obejrzymy szlacheckie stroje, poznamy najpiękniejsze pieśni patriotyczne i spotkamy bohaterów, którzy do dzisiaj rozsławiają Polskę po całym świecie. I poznamy szczegóły dotyczące naszych symboli narodowych.

  Wymiary 17 x 24 cm, s. 32, oprawa twarda.

  Powstanie Warszawskie

  Kolorowa książka dla dzieci ukazuje heroizm i powstańców, którzy stanęli do walki w obliczu przeważających sił wroga. Znajdziemy tu również odpowiedzi na wiele pytań związanych z Powstaniem Warszawskiem, m.in.: O której była godzina „W"? Jaką rolę w powstaniu pełniła modelka, która pozowała do przedwojennej rzeźby warszawskiej Syrenki? Co to była „zupa plujka"?

  Wymiary 17 x 24 cm, s. 32, oprawa twarda.

  Cud nad Wisłą

  Autorzy opowiadają dzieciom historię Bitwy Warszawskiej z 1920 roku - uznawanej przez historyków za jedną z najbardziej przełomowych w dziejach świata. Wyjaśniają również wiele spraw związanych z Bitwą Warszawską: Ilu ochotników broniło Warszawy? Gdzie leżą polskie Termopile? Kim był bohaterski ksiądz Ignacy Skorupka?

  Wymiary 17 x 24 cm, s. 32, oprawa twarda.

  Bohaterowie II wojny światowej

  Rzecz o polskich bohaterach II wojny światowej. Młodzi czytelnicy znajdą tu historię majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala", który zorganizował oddział partyzantów i skutecznie walczył z hitlerowcami. Poznamy też superszpiega Krystynę Skarbek, pracującą w tajnych służbach Jej Królewskiej Mości oraz innych bohaterów, którzy dzielnie walczyli z okupantem.

  Wymiary 17 x 24 cm, s. 32, oprawa twarda.

  Specyfikacja
  Okładkatwarda
  Liczba stron32
  Wymiary170 x 240 mm
  AutorJarosław Szarek
  AutorJoanna Wieliczka-Szarkowa
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu