Katolik frajerem?

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 268429
34,90 zł
20,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Czy katolik to dewota, sztywniak, nudziarz, frajer? Czy będąc celebrytą można głosić naukę Chrystusa? Czy zarabianie pieniędzy i robienie kariery musi być grzechem? Jak korzystać z uroków tego świata w zgodzie z wiarą?

Ta książka pozwoli Ci inaczej spojrzeć na chrześcijaństwo.

„Dla wielu czytelników lektura tej książki może być szokiem. Jak to? Czy to możliwe, żeby wszyscy ci celebryci o telewizyjnych twarzach, goście Kuby Wojewódzkiego byli katolami? A tu – proszę: Muniek Staszczyk deklaruje, że uwielbia uczestniczyć we mszy świętej, i to nie u jakiegoś nowoczesnego księdza w modnej świątyni, ale w swoim parafialnym kościele. Telewizyjni prezenterzy Przemysław Babiarz, Krzysztof Ziemiec i Tomasz Zubilewicz tłumaczą, jak pracować w komercyjnych mediach i nie przestać wierzyć w Boga. A Radek Pazura, aktor, opowiada o ogromnej sile modlitwy... Cóż, może niektórym trudno się z tym pogodzić, ale katolicy wciąż są wśród nas. I to nie byle jacy.”

Dominik Zdort, Szef działu Opinii, Rzeczpospolita

"Bardzo wciągająca i świetnie napisana książka. Rzuca zupełnie nowe światło na naszą religię, którą zwykliśmy odbierać w stereotypowy sposób. Godna polecenia nawet tym, którzy dystansują się od wiary i Kościoła."

Radek Rasiński, Alchemist Project

Specyfikacja
ISBN 978-83-62268-42-9
Okładka miękka
Liczba stron 198
Wymiary 145 x 205 mm
Autor Zbigniew Kaliszuk
Rok wydania 2012
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: