Katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks na Wielki Post!

piątek, 12 lutego 2021

Szanowni Państwo!

W naszym najnowszym katalogu zamieściliśmy m.in. obszerną ofertę książek na Wielki Post, na czele z przewodnikiem do sakramentu pokuty Uleczyć zranione serca.

Polecamy również liczne i dobre książki o św. Józefie (w Katalogu - dodatek „Rok św. Józefa”).

Pragniemy zwrócić uwagę na nowe książki abpa Fultona J. Sheena Siedem zagadek życia, Kalwaria i Msza Święta, abpa Grzegorza Rysia O bliskości. Jak żyć razem w podzielonym świecie, o. Adama Szustaka Memento mori. Wielkopostnik, Drogi Miłości ukrzyżowanej, Niedzielnik B. Komentarze do czytań (nowe wyd.), ks. Andrzeja Zwolińskiego Kultura destrukcji, Społeczeństwo rzeczy. Konsumpcjonizm.

Szczególnie warte polecenia są rozważania do Modlitwy Pańskiej Ojcze nasz, inspirująca książka o modlitwie o. Marcina Ciechanowskiego Jak modlitwą obudzić głód ducha oraz znakomita biografia św. Urszuli Ledóchowskiej autorstwa Joanny Wieliczki-Szarkowej.

Pojawił się też kolejny, trzeci tom dziennika mistycznego Luisy Piccarrety Księga z nieba oraz wiele innych wartościowych książek.

Także w tej ofercie katalogowej nasi klienci tradycyjnie mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem kilku prezentów.

Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Otrzymuje go każdy kupujący.

Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają modlitewnik Droga Krzyżowa z Koloseum kard. Josepha Ratzingera (Wyd. AA, wymiary: 12x17 cm, stron: 64, opr. miękka).

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest książeczka O nawróceniu o. Leona Knabita (Wyd. Ikona, wymiary: 10x14 cm, stron: 56, opr. miękka).

Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie »

Życzymy udanych zakupów!