Katalog Klubu Książki Katolickiej Prodoks - wydanie na Boże Narodzenie!

sobota, 21 listopada 2020

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do naszej bogatej oferty świątecznej! Wśród licznych nowości gorąco polecamy wyjątkową książkę Niezniszczalni, o cudach nienaruszonych ciał świętych i błogosławionych

Godna szczególnej uwagi jest książka bpa Athanasiusa Schneidera, Wiosna Kościoła, która nie nadeszła, który odważnie mówi o głębokim kryzysie w Kościele i o nadziei, jaką mamy w Jezusie Chrystusie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również m.in. autobiografię abpa Fultona J. Sheena Skarb w glinianym naczyniu, poruszające świadectwo Grazii Ruotolo, krewnej ks. Dolindo oraz kilka pozycji o życiu nowego patrona młodych bł. Carla Acutisa, niedawno wyniesionego do chwały ołtarzy: Moja autostrada do nieba. Calo Acutis i Eucharystia, Eucharystia. Moja autostrada do nieba oraz Modlitwy dla młodzieży z Carlo Acutisem.

To tylko niektóre z naszych propozycji.

Zapraszamy do zakupów, a z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych łask od Jezusa narodzonego w Betlejem.

Jak co katalog, nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem upominków.

Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Ten znajdzie się w każdym zamówieniu.

Dla wszystkich, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają dodatkowo kalendarz na rok 2021 Miejsca święte chrześcijan (Wyd. Jedność, wym. 21x30 cm, stron: 16).

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, będzie film dokumentalny DVD „Ukryte życie Jezusa” (TVP, wreż. Rafał Tichy, czas trwania: 46 min.).

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej lub obejrzeć na tej stronie »

Życzymy udanych zakupów!