Karolina. Film DVD

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 03872F
34,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Pierwszy od wielu lat, pełnometrażowy, fabularny film religijny wyprodukowany w Polsce! Gościł na ekranach kin od listopada ubiegłego roku – teraz dostępny na DVD.

Zdumiewająco aktualny film inspirowany męczeństwem bł. Karoliny Kózkówny, Pasjonująca historia o młodzieńczych pragnieniach, o wierności, o wskrzeszaniu miłości, która dawno wygasła i o poszukiwaniu Tego, za co warto poświęcić życie.

Dwie 18-latki, Kaśka i Magda, kończą szkołę filmową. By zaliczyć końcowy egzamin, muszą przygotować etiudę filmową. Buntują się, gdy nauczyciel podsuwa im temat. Chciały kręcić film o ważnych społecznie sprawach, o współczesnych problemach, chciały zmieniać świat, a tu trafia im się historia jakiejś wiejskiej dziewczyny sprzed 100 lat, która z niezrozumiałych dla nich powodów dała się zabić. Z niechęcią ruszają w drogę do miejsca, w którym żyła i zginęła ich bohaterka Karolina Kózkówna. Nie przypuszczają, że ich zadanie przemieni się w fascynującą przygodę, a historia Karoliny wniesie w ich życie wielką zmianę.

Film DVD: czas trwania filmu: 104 min; reż. Dariusz Regucki;
książeczka: 14 x 20 cm, s. 32, oprawa twarda.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-683-7
Okładka twarda
Liczba stron 16
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Dariusz Regucki
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu