Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Już się nie rozumiemy! Jak przeżyć czas trzaskających drzwi

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 061385
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Jak przeżyć okres buntu dziecka?

  Życie z dorastającym dzieckiem przypomina często jazdę kolejką górską. Wydaje się, że tych kilku lat nie można wpisać w żaden schemat. A jednak -istnieją pewne cechy wspólne dla wszystkich nastolatków, a także metody wychowawcze, dzięki którym życie pod jednym dachem z dwunasto-, piętnasto- czy siedemnastolatkiem stanie się prostsze - i dla nas, i dla naszych dzieci!

  Isabelle Filliozat -psychoterapeutka, autorka W sercu emocji dziecka, Próbowałam już wszystkiego, Moje dziecko doprowadza mnie do szału - bestsellerowych poradników dla rodziców, sprzedających się w setkach tysięcy egzemplarzy.

  Czytam o nastolatkach dużo, bo mam je w domu. I wiem, co znaczy „czas trzaskających drzwi”. Gdybym miała wskazać, co pomoże wam go przetrwać i wesprze waszą więź z dzieckiem, bez wahania wybrałabym tę książkę. Jest odkrywcza, praktyczna, mądra i wspierająca. Po lekturze wiem, co robić, by drzwi w moim domu trzaskały rzadziej. Co za ulga!

  Anna Jasińska,
  szefowa działu psychologii w „Twoim Stylu”

  Wychowywanie dziecka to karuzela emocji. Z jednej strony oczekujemy od siebie idealnej postawy i anielskiej cierpliwości, a z drugiej zderzamy się ze światem dziecka, które zmienia się z dnia na dzień. Jak ofiarować miłość komuś, kto staje przed trudnym wyzwaniem, jakim jest dojrzewanie?

  Mnóstwo odpowiedzi na to pytanie można znaleźć w tej znakomitej książce.

  Edyta Zając,
  psycholog, trener, pisarka

  Warto przeczytać tę książkę, gdy jest się rodzicem nastolatka, psychologiem, pedagogiem lub nauczycielem pracującym z młodzieżą. Wiele wyjaśnia, pokazuje ciekawe rozwiązania i pozwala realnie zmienić sposób komunikacji z młodym człowiekiem.

  Monika Kotlarek,
  psycholog i autorka bloga Psycholog Pisze

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66061-38-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron344
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorIsabelle Filliozat
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu