Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Jezu, Ty się tym zajmij. Komplet 3 książek

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 051840
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Pakiet książek poświęconych osobie ks. Dolindo Ruotolo i tajemnicy modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij”. Zawiera:

  Jezu, Ty się tym zajmij. Ojciec Dolindo Ruotolo
  Album

  Mijają lata od śmierci Ojca Dolindo, a jego kult wciąż wzrasta, wielu ludzi zachwyca się nim, jego życiową postawą pełną pokory i posłuszeństwa. Sam św. Ojciec Pio, mistyk i stygmatyk, mówił: „W trudnych sprawach idźcie do Ojca Dolindo! Święty to kapłan!”.

  W sposób szczególny tego niezwykłego duchownego pokochali Polacy i to naszych rodaków najczęściej można spotkać przy jego grobie w kościele w Neapolu. Niniejsza publikacja przybliża osobę Ojca Dolindo oraz pokazuje miejsca z nim związane. Dla tych, którzy już byli w Neapolu, będzie ona swoistym wspomnieniem i pamiątką. Dla tych, którzy się tam wybierają, pomocą w poznaniu tego kapłana. Z kolei ci, którzy nigdy tam nie pojadą, będą mogli poczuć klimat tego wszystkiego, co jest związane z Ojcem Dolindo.

  Poznajmy niezwykłego kapłana, który podarował nam czyniącą cuda modlitwę Jezu, Ty się tym zajmij.

  Małgorzata Pabis, wym.: 20x29 cm; s. 88, opr. twarda, kolorowe ilustracje, kredowy papier

  Jezu, Ty się tym zajmij
  Modlitwa pełnego zawierzenia

  „Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia, jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia.

  Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”.

  Joanna Piątek, wym.: 11x14 cm; s. 56, opr. miękka

  Użyczam Ci, Jezu, mojego głosu, a Ty mów...
  Rozmowy ze świadkami życia ojca Dolindo

  Ojciec Dolindo - człowiek, którego ustami przemawiał sam Jezus, przyjaciel Zbawiciela i apostoł wielkiego cierpienia, mistyk, skromny i ubogi ksiądz. Jako sługa Boży zyskuje niebywałą popularność oraz rzeszę oddanych czcicieli.

  Nasi autorzy ruszyli tropem charyzmatycznego kapłana, by odkryć jego tajemnice, by dotrzeć do żyjących świadków, którzy pamiętają drogę, jaką przebył Ojciec Dolindo; gdzie stał konfesjonał, w którym spowiadał; klęcznik, przy którym na małych obrazkach zapisywał słowa do duszy. Przede wszystkim jednak pamiętają oni cuda i łaski wyproszone przez wstawiennictwo Ojca Dolindo.

  W książce pojawia się więc obszerna rozmowa z Marią Grazią Ruotolo, krewną Ojca Dolindo, oraz absolutnie unikatowa relacja sióstr zakonnych, które doświadczyły spowiedzi w konfesjonale Ojca Dolindo. Zamieszczone zostały również relacje świadków codzienności mistyka z Neapolu, a także refleksje ks. Skrzypczaka - wielkiego propagatora jego kultu.

  Małgorzata Pabis, Agnieszka Gracz, wym.: 13x20 cm; s. 88, opr. miękka

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu