Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Jesienne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

  08 wrz 2021

  Szanowni Państwo!

  Po wakacjach zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Dziś z wyjątkową mocą brzmi głos kard. Müllera w obronie autentycznego nauczania chrześcijańskiego oraz prawdy o aktualnej kondycji Kościoła i świata. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na znakomity wywiad-rzekę z byłym Prefektem Kongregacji Nauki Wiary (Prawda. Raport o stanie Kościoła).

  Polecamy obszerną ofertę terminarzy na 2022 r. (AD 2022 ze świętym papieżem Janem Pawłem II. Terminarz i agenda biblijna, Terminarz polski 2022, Poradniki katolika, 2022 z ks. Twardowskim) oraz książki i inne pamiątki związane z osobą bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, którego beatyfikację przeżywamy (m.in. Modlimy się z bł. kardynałem Stefanem Wyszyńskim, Niezłomny Błogosławiony Stefan kard. Wyszyński. Album, Kryptonim: Prorok, Przestrogi dla Polaków. Myśli na każdy dzień).

  W katalogu znajdziemy także nowe książki abpa Fultona J. Sheena (W pełni czasu), ks. prof. Edwarda Stańka (Oko w oko ze złem), tytuły o objawieniach w Medziugoriu (Czas tajemnic, Sekret Medjugorie. Klucz do poznania tajemnicy Medjugorie) oraz inne interesujące pozycje.

  Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dziecięco-edukacyjną oraz znacznie rozszerzonym katalogiem książek i produktów zdrowotno-kulinarnych (dodatek Dla dzieci. Edukacja Zdrowie, poradniki, kulinaria).

  Jak co katalog nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają modlitewnik Nabożeństwo siedmiu radości i siedmiu smutków świętego Józefa (Wydawnictwo AA, wymiary: 12x16 cm, stron: 64).

  Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest książka Powstanie Warszawskie 1944. Gloria victis (Wydawnictwo AA, wymiary: 14x20 cm, stron: 320).

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie », a na jej końcu zamówić darmową ich wysyłkę.

  Życzymy udanych zakupów i słonecznych wakacji!