Jesienne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks

środa, 21 października 2020

Szanowni Państwo!

Jesienny czas zaowocował u nas bogactwem szlagierowych tytułów!

Gorąco polecamy m.in. odważną książkę Antonio Socciego Kościół w czasach Antychrysta, nowe, znacznie rozszerzone wydanie bestsellerowych Opinii o Maryi Vittorio Messoriego, Apokalipsę ks. Dolindo, Aktualność Apokalipsy ks. prof. Edwarda Stańka, wywiad z ks. biskupem Athanasiusem Schneiderem o kryzysie w Kościele Wiosna Kościoła, która nie nadeszła, ważną publikację Pawła Lisickiego Dogmat i tiara, wspomnienia z podróży nieodżałowanego Jeana Raspaila Na królewskim szlaku, dobry film o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, publikację o wielkim proroctwie Fatimy, kilka propozycji związanych z osobą śp. ks. Piotra Pawlukiewicza (Z braku rodzi się lepsze..., Czarny humor, czyli o Kościele na wesoło, Księża na księżyc, Zostanie mi tylko muzyka) oraz inne fascynujące nowości.

W oczekiwaniu na nieodległe już Święta Narodzenia Pańskiego polecamy szeroką ofertę książek prezentowych oraz specjalny dodatek „Komplety (nie tylko) od święta”.

Jak co katalog, nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem upominków.

Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Ten znajdzie się w każdym zamówieniu.

Dla wszystkich, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają dodatkowo film animowany DVD „Największy z Cudów” oraz mapę samochodową Polski na lata 2020/2021.

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, będzie książka Modlitwa Dworu Niebieskiego Świętej Lutgardy (Wyd. Rafael, wymiary: 11×14 cm, stron: 40, opr. miękka).

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej lub obejrzeć na tej stronie »

Życzymy udanych zakupów!