Katalog Klubu Książki Katolickiej na jesień

czwartek, 11 października 2018

Szanowni Państwo!

W październikowym wydaniu katalogu znalazło się, jak zawsze, wiele interesujących nowości, m.in. modlitewnik Godzina łaski dla świata, biograficzny album o św. Janie Pawle II, wydany w 40. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową oraz okolicznościowe wydanie wszystkich jego encyklik. Oferujemy również dwie nowe pozycje poświęcone tajemnicy życia po śmierci: nauczanie Kościoła o rzeczach ostatecznych zawarte w książce Życie pozagrobowe oraz poruszające świadectwa osób, które przeżyty własną śmierć i powróciły do doczesności.

Godna uwagi jest publikacja Księża bez cenzury zawierająca wywiady z czterema kapłanami archidiecezji gdańskiej, którzy odpowiadają na wiele trudnych i dociekliwych pytań dzieląc się bogactwem swego kapłańskiego życia.

Gorąco polecamy fascynującą powieść Robert H. Bensona Królewski łup o kulisach oderwania Anglii od Kościoła katolickiego za panowania Henryka VIII.

Młodym czytelnikom polecamy komiksową opowieść o bohaterskich polskich lotnikach z Dywizjonu 303 oraz szereg innych wartościowych książek. Miło nam również poinformować o poszerzeniu naszego dodatku z ofertą zdrowotno-kulinarną do 24 stron.

Każde zamówienie z katalogu 10/2018 zostanie wzbogacone o gratisowy obrazek z wizerunkiem św. Franciszka, na którego odwrocie zamieszczono modlitwę za jego wstawiennictwem. Święty Franciszek z Asyżu to postać wyjątkowa, od wieków inspirująca kolejne pokolenia chrześcijan do naśladowania Chrystusa w duchu ewangelicznego radykalizmu, do życia w czystości i ubóstwie oraz do składania odważnego świadectwa wiary przed światem.
Rozmiar obrazka: 7x12 cm.

Prezent do zamówień za co najmniej 99 zł, to pakiet 5 saszetek fix ekologicznej herbatki żurawinowej. Bogaty skład herbatki (owoc żurawiny 50%, owoc róży, jabłka, bzu czarnego, tarniny, jarzębiny) sprawia, że wykazuje ona wiele cennych właściwości zdrowotnych. Herbatkę żurawinową w większej ilości (w opakowaniach po 25 saszetek fix lub w wersji sypanej) można również zakupić w naszym sklepie.

Wszyscy kupujący za kwotę od 200 złotych otrzymają natomiast film fabularny na płycie DVD „Prorok Jeremiasz”. Teologia biblijna widzi w Jeremiaszu zapowiedź niewinnie cierpiącego Chrystusa, który przez swoją śmierć daje wierzącym w Niego nowe życie. Film fabularny w reżyserii Harrego Winera to udana ekranizacja biblijnej historii proroka Jeremiasza, który za wierność swojemu powołaniu płaci niezrozumieniem i odrzuceniem. Poruszająca opowieść o człowieku, który wbrew wszystkim i wielu przeciwnościom nieugięcie głosi słowo Boże.
Film: czas trwania 95 min., lektor polski, napisy polskie.

Najnowsze katalogi można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów