Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Jan Kulczyk. Biografia Niezwykła

  Wydawnictwo: Fronda
  Kod katalogowy: 790032
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 44,90 zł
  19,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Jan Kulczyk. Zmarły niedawno posiadacz ogromnej fortuny. Najbogatszy Polak, który pozostawił po sobie majątek wart 15 mld złotych. Wpływowa osobistość świata biznesu. Dla wielu – ikona transformacji polskiej gospodarki. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata. Hanna Suchocka, Marian Krzaklewski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk – to tylko niektórzy politycy, których Kulczyk osobiście znał.

  Nawet najwięksi krytycy wyrażali się z uznaniem o skali jego przedsięwzięć. Biografia odsłania kulisy jego sukcesu oraz tajemnice jego rozległych kontaktów i znajomości w świecie polityki i biznesu. Ujawnia fakty, które dla samego Kulczyka były niewygodne.

  Książka została uzupełniona o słowa Jana Kulczyka, m.in. o jego ostatnie wypowiedzi publiczne. Bohater książki mówi o swojej drodze do bogactwa i o kulisach swoich największych inwestycji, polemizując z krytyką i zarzutami przeciwników. Ujawnia również swoje przypuszczenia, kto mógł stać za nagraniami kelnerów.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8079-003-2
  Okładkatwarda
  Liczba stron400
  Wymiary160 x 240 mm
  AutorCezary Bielakowski
  AutorPiotr Nisztor
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *