Jan Kulczyk. Biografia Niezwykła

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 790032
44,90 zł
17,96 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jan Kulczyk. Zmarły niedawno posiadacz ogromnej fortuny. Najbogatszy Polak, który pozostawił po sobie majątek wart 15 mld złotych. Wpływowa osobistość świata biznesu. Dla wielu – ikona transformacji polskiej gospodarki. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata. Hanna Suchocka, Marian Krzaklewski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk – to tylko niektórzy politycy, których Kulczyk osobiście znał.

Nawet najwięksi krytycy wyrażali się z uznaniem o skali jego przedsięwzięć. Biografia odsłania kulisy jego sukcesu oraz tajemnice jego rozległych kontaktów i znajomości w świecie polityki i biznesu. Ujawnia fakty, które dla samego Kulczyka były niewygodne.

Książka została uzupełniona o słowa Jana Kulczyka, m.in. o jego ostatnie wypowiedzi publiczne. Bohater książki mówi o swojej drodze do bogactwa i o kulisach swoich największych inwestycji, polemizując z krytyką i zarzutami przeciwników. Ujawnia również swoje przypuszczenia, kto mógł stać za nagraniami kelnerów.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-003-2
Okładka twarda
Liczba stron 400
Wymiary 160 x 240 mm
Autor Cezary Bielakowski
Autor Piotr Nisztor
Rok wydania 2015
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: