Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Jak polubić swoje wady?

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 210363
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  „Niniejsza książka jest raczej antyporadnikiem szczęścia, a jednak paradoksalnie otwiera przed tobą znacznie głębsze pokłady radości, których nie mógłbyś doświadczyć przy bardziej bezpośrednim podejściu. Najnowsze badania pokazują, że nie ma bezpośredniej drogi do szczęścia. Nie występujemy jednak przeciw szczęściu, dobroci czy uważności; w istocie opowiadamy się za nimi wszystkimi. Chcemy ci, czytelniku, zadać pytanie: czy jesteś gotowy na więcej? Czy jesteś skłonny odkrywać razem z nami wyższe poziomy szczęścia?”.

  Todd B. Kashdan, amerykański psycholog kiliniczny, wykładowca George Mason University, autorytet w zakresie badań nad emocjami, stresem i relacjami społecznymi. Wyniki jego badań budzą ogromne zainteresowanie, były relacjonowane na łamach m.in. Harvard Business Review, New York Times i Washington Post.

  Robert Biswas-Diener, amerykański psycholog, specjalista w zakresie psychologii pozytywnej zajmującej się podłożem dobrego samopoczucia i szczęścia. Zajmuje się szkoleniami w zakresie zastosowania psychologii pozytywnej w osobistym rozwoju w miejscu pracy. Prowadzi szkolenia w 22 krajach na sześciu kontynentach.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-036-3
  Okładkamiękka
  Liczba stron348
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorTodd B. Kashdan
  AutorRobert Biswas-Diener
  Rok wydania2016
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu