Jak modlitwą obudzić głód ducha

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 560444
34,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Rekolekcje o. Marcina Ciechanowskiego
Wstęp: ks. prof. Robert Skrzypczak

Zapis rekolekcji o. Marcina Ciechanowskiego, paulina, wieloletniego egzorcysty, znanego i cenionego kaznodziei, wygłoszonych na Jasnej Górze. W jego naukach rekolekcyjnych znajdujemy odpowiedzi na wiele frapujących pytań: Kościół jest matką czy ojcem? Jak dostać się do Namiotu Spotkania i go nie opuścić? W stosunku do Boga lepszy jest dialog czy monolog? Na modlitwie lepiej być faryzeuszem czy celnikiem? Dobry Łotr może być przykładem do naśladowania? Milczenie przed Bogiem to dobra rzecz? Czy Boga można budzić o północy?

Spotkania rekolekcyjne zostały wzbogacone o odpowiedzi ojca rekolekcjonisty na pytania zadawane przez radiosłuchaczy i internautów.

Szanowni Państwo!
Z przyczyn niezależnych od Domu Wydawniczego „Rafael” podjęta została decyzja o zmianie okładki książki „Jak modlitwą obudzić głód ducha” o. Marcina Ciechanowskiego. Zapewniamy, że pierwotny tekst nie uległ żadnym zmianom i jest to dokładnie ten projekt wydawniczy, który został polecony w katalogu KKK Prodoks. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że zmiana grafiki okładki nie wpłynie na odbiór dzieła.

Z poważaniem dyrektor wydawniczy Jarosław Zych

Specyfikacja
ISBN 978-83-66560-44-4
Okładka miękka
Liczba stron 400
Wymiary 140 x 200 mm
Autor o. Marcin Ciechanowski OSPPE
Rok wydania 2021
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: