Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Jak być przywódcą na wzór Jezusa?

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 210387
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Jakim przywódcą był Jezus?

  Jakie stawiał sobie cele i jak je realizował?

  W jaki sposób możemy naśladować Jego przywództwo w naszym życiu?

  Pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku zacząłem czytać Biblię. Jako naukowiec behawiorysta wziąłem się od razu do Ewangelii oraz do Dziejów Apostolskich. Podczas studiowania tych ksiąg zafascynowało mnie, w jak nieprawdopodobny sposób Jezus przemienił dwunastu zwykłych ludzi, czyniąc z nich pierwsze pokolenie liderów ruchu, który dwa tysiące lat później nadal wpływa na bieg historii świata. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że wszystko, czego przez poprzednie trzydzieści pięć lat nauczałem i co napisałem na temat efektywnego przywództwa, Jezus opanował do perfekcji, w sposób przekraczający moje możliwości przedstawienia lub opisu. Uświadomiłem sobie, że chrześcijanie mają w Jezusie kogoś więcej niż tylko duchowego przywódcę -mamy praktyczny i skuteczny model przywództwa, odpowiedni dla każdej organizacji, dla wszystkich ludzi i sytuacji.

  Ken Blanchard

  Ken Blanchard - wybitny specjalista w dziedzinie zarządzania i biznesu, profesor uniwersytecki. Ma na swoim koncie wiele publikacji (m.in. znany również w Polsce bestseller: Jednominutowy menedżer, który w Stanach Zjednoczonych został sprzedany w nakładzie... 13 min egz.). W roku 1979 wraz z żoną założył w San Diego międzynarodową firmę szkoleniową i konsultingową The Ken Blanchard Companies i zajmuje w niej stanowisko dyrektora ds. rozwoju duchowego.

  Phil Hodges - specjalista od zarządzania zasobami ludzkimi, menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Współautor kilku książek nt. zarządzania.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-038-7
  Okładkamiękka
  Liczba stron288
  Wymiary140 x 200 mm
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu