Hannibal. Wróg Rzymu

Wydawnictwo: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 042791
46,90 zł
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście

Epicka opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście! Hannibal, wielki wódz kartagiński, nigdy nie zapomniał porażki swego rodu. Teraz planuje zemstę i unicestwienie starego wroga. .. Autor bestsellerowej trylogii Kroniki zapomnianego legionu powraca z nową, błyskotliwą powieścią osadzoną wczasach drugiej wojny punickiej.

Najeźdźca
Hannibal, wielki wódz kartagiński, nigdy nie zapomniał porażki swego rodu. Gorycz doznanego upokorzenia i nienawiść do Rzymu kiełkowały w nim od dawna. Teraz planuje zemstę i unicestwienie starego wroga.

Żołnierz kartagiński
Hannibal szykuje się do wojny. Tymczasem syn jednego z jego najbardziej zaufanych dowódców wybiera się na wycieczkę z przyjacielem - i znika.

Niewola
Chłopcy zostają porwani przez piratów i wystawieni na sprzedaż na targu niewolników. Jeden z nich trafia do szkoły gladiatorów, drugi do pracy w polu. Są przekonani, że już nigdy nie zobaczą domu i rodziny.

Świat w ogniu
Los młodzieńców, nierozerwalnie złączony z fatum ich rzymskich panów, nie jest jednak przesądzony. Wyniszczająca wojna, którą Hannibal wypowiedział Rzymowi, będzie trwała jeszcze niemal dwadzieścia lat. Zmieni ona ich życie - i historię - na zawsze.

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-4279-1
Okładka miękka
Liczba stron 640
Wymiary 130 x 210 mm
Autor Ben Kane
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: