Ostatnie sztuki!

Gwiazdy Mundialu. Napastnicy. Katar 2022

Arena
miękka
2022
64
Tak
Ostatnie sztuki

Opis produktu

Bramka. Goal. Tor. Jakiegokolwiek nie użyjemy języka i jakkolwiek nie odmienimy go przez przypadki, futbol oglądamy właśnie dla goli. Jako kibice doceniamy i szanujemy głównie tych, którzy stoją na przedzie swojego zespołu, czyhając na ten jeden właściwy moment, chwilę zawahania rywala, błąd lub zwykły przypadek, by często jednym magicznym dotknięciem piłki wprawić w euforię cały stadion i widzów przed telewizorami.

To ci, przed którymi przestrzegają trenerzy swoich podopiecznych. To ci, których boją się bramkarze i obrońcy. To ci, wobec których obelgi z trybun rzucają fani ich rywali.

Tacy jak Diego Forlan w 2010 roku będący wówczas najlepszym zawodnikiem Mundialu, jak „prawdziwy” Ronaldo w 2002 roku, gdy w finale Niemcy mogli z zazdrością patrzeć na jego ekstrawagancką fryzurę, czy Davor Suker 4 lata wcześniej, gdy pomógł Chorwacji w zdobyciu trzeciego miejsca na ostatniej imprezie w XX wieku.

To na nich stale patrzymy na pierwszych stronach gazet, to o nich dyskutujemy żywiołowo w internecie. Każda reprezentacja ma swoich, ale tylko nieliczne mają tych najlepszych.

To właśnie najlepsi napastnicy.

Szczegóły produktu

Arena
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-67246-04-0
Liczba stron: 64
Numer katalogowy: 246040
Wymiary: 170 x 230 mm
Cena regularna:
24,90 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 9.90 zł
Nasza cena:
13,90 zł
Oszczędź 11,00 zł
Brutto

Pośpiesz się! W magazynie pozostała niewielka ilość towaru.
Promocja wkrótce się kończy.

Recenzje (0)