Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Guadalupe. Żywy obraz. Film DVD

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 956214
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Film który dotyka najgłębszych tajemnic Kościoła.

  Film, który opowiada o nadnaturalnych, autentycznych zjawiskach, które wciąż są wyzwaniem dla najtęższych racjonalnych umysłów naukowców z całego świata.

  Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się Matka Boża, przekazując światu przesłanie i prosząc o oddawanie Jej czci w zbudowanej na tym miejscu świątyni.

  Film w sposób niezwykle interesujący ukazuje historię objawień. Wzrusza, fascynuje, przykuwa uwagę! Porusza umysł i serce!

  Nie ogranicza się jedynie do opowieści o zdarzeniu, ale stanowi rzetelną próbę naukowego wyjaśnienia zjawiska. Oglądając film wsłuchujemy się w wypowiedzi badaczy – naukowców – autorytetów z całego świata i różnych dziedzin.

  Przedmiotem badań stał się Obraz Matki Bożej, pozostawiony jako rzeczywisty dowód Objawień. Obraz ten zyskał miano „nieustającego cudu” dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom.

  Nadzwyczaj intrygująca jest teza, iż w namalowanych źrenicach Matki Bożej występuje zjawisko potrójnego odbicia, właściwe jedynie źrenicom organizmów żywych, a krzywizna wizerunków postaci w obu oczach (przy 2500-krotnym powiększeniu dostrzeżono ich 12) odpowiada krzywiźnie rogówki.

  Minuta po minucie film podaje nam coraz bardziej intrygujące dowody, potwierdzające niezwykłość i boski charakter zdarzenia. Wypowiedzi specjalistów wprowadzają Widza w świat tak tajemniczy i tak poruszający, że przekonują nawet największych sceptyków.

  Wartka akcja sprawia, że przenosimy się w miejsce Objawień i sami stajemy się częścią tej mistycznej historii.

  Film, nie pozostawiając nas obojętnymi, może stać się inspiracją do powtórnego zgłębienia tajemnicy wiary. Ukazuje historię powstania i znaczenia obrazu Matki Boskiej z Guadalupe. Opowiada o wielu niezwykłych zjawiskach, związanych z cudownym wizerunkiem Maryi.

  Spośród wielu filmów, których tematem jest Objawienie Matki Bożej z Guadelupe, ten jest wyjątkowy!

  Łączy w sobie niezwykły ładunek emocji oraz pełną, dostępną wiedzę naukową.

  Oglądając film udaj się w duchową podróż.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7595-646-7
  Okładkamiękka
  Liczba stron32
  Wymiary145 x 190 mm
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu