Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Globalizacja zachoniej rewolucji kulturowej

  Kod katalogowy: 574039
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 35,00 zł
  34,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 34,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Kluczowe pojęcia, mechanizmy działania.

  Rewolucja feministyczna i seksualna ubiegłego wieku osiągnęła na Zachodzie większość swoich celów. Propagowane przez nią wzorce, zakazane na początku XX wieku, obecnie przenikają strukturę społeczeństw zachodnich i powoli stają się częścią kultury światowej. Pokonawszy bastiony opozycji politycznej, skutki tej rewolucji nadal się rozprzestrzeniają, nie napotykając żadnego oporu kulturowego. Cywilizacja zachodnia zbiera teraz gorzkie owoce tych przemian i musi stawić czoła egzystencjalnym konsekwencjom tego spustoszenia, podczas gdy radykalizm rewolucyjnej ideologii osiągnął już, jak się wydaje, swój szczyt.

  Nadszedł czas, aby z odwagą i entuzjazmem rozpocząć działania umożliwiające powrót, nie do społeczno-politycznych struktur przeszłości, ale do pierwotnego planu Stwórcy. Jesteśmy wezwani do dokonania wolnego wyboru, kim chcemy być, do zachowania autonomii wobec systemu „nowej etyki globalnej”, do praktykowania miłosierdzia, do aktywności, do podejmowania odpowiedzialności oraz trudu bycia sobą.

  Fragmenty książki

  Niniejszy podręcznik Marguerite A. Peeters prezentujący istotę, metody działania oraz jasno i niezwykle wnikliwie przeanalizowaną celowość globalizacji zachodniej rewolucji kulturowej w jej kluczowych pojęciach oraz mechanizmach działania jest jednym z najważniejszych i zarazem najodważniejszych dzieł współczesnej kultury naukowej, dotyczących omawianej problematyki.

  ks. prof. Tadeusz Guz

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7257-403-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron264
  Wymiary170 x 240 mm
  AutorMarguerite A. Peeters
  Rok wydania2010
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *