Gietrzwałd. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków na trudne czasy

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 791084
34,90 zł
15,70 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Gietrzwałd. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków- na trudne czasy.

Reporterskie śledztwo

Gietrzwałd ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą, Lourdes, La Salette, czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie, miejsce Objawień Najświętszej Maryi Panny - oficjalnie uznanych przez władzę kościelną.

Objawienia maryjne rozpoczęły się tu 27 czerwca i trwały do 16 września 1877 roku. Był to jedyny na świecie „wywiad" z Maryją, łączący doczesność z wiecznością. Matka Zbawiciela objawiła się wizjonerkom 160 razy. Jako dziennikarz zapragnąłem ruszyć śladem tamtych wydarzeń.

To miejsce uzdrowiło mnie, przywróciło na łono Kościoła. Uderzyło swoją mocą i emanacją duchowości. Miałem poważne kłopoty ze zdrowiem. Groziła mi operacja. Postanowiłem oddać się w Gietrzwałdzie pod opiekę Maryi i dokonał się cud - interwencja chirurga okazała się niepotrzebna. Jako pamiątkę przechowuję skierowanie na stół operacyjny.

Rozpoczęła się moja niezwykła, duchowa przemiana. Sądziłem, że zaczynam odkrywać pieczołowicie skrywaną przed światem tajemnicę cudownych zdarzeń. Okazało się, że odkryłem na nowo siebie, aż wreszcie - że na nowo się narodziłem. Zawierzyłem Niepokalanie Poczętej, a przez Nią i Jej Synowi.

Reporterskie śledztwo w sprawie 160 objawień Maryi dla Polaków na trudne czasy dedykuję Niepokalanej.

...Święta Maryjo, Matko Boża Gietrzwałdzka - módl się za nami...

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-108-4
Okładka miękka
Liczba stron 295
Wymiary 145 x 205 mm
Autor Grzegorz Kasjaniuk
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu