Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Gender – ideologia państwowa Rzeczypospolitej

  Kod katalogowy: 120504
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Taką przeróbkę unijnej flagi z wlepką „Queer” (w powiększeniu) znajdujemy na jednej ze stron rządowych materiałów przeznaczonych do szkolenia urzędników państwowych w teorii queer.

  Teoria queer (czytaj: kłir) stanowi dominujący nurt studiów gender. Głosi ona wyzwolenie człowieka z rzekomo wymuszonej na nim heteroseksualności, aby każdy mógł spełniać najdziwniejsze zachcianki seksualne. Dzieciom i młodzieży należy umożliwić wybór pomiędzy homo-, trans-, bi- czy innym nietypowym seksualizmem. Zniszczeniu ma ulec małżeństwo, rodzina, rodzicielstwo. Świat szczęśliwy społecznie ma być światem, w którym i kobiety, i mężczyźni określają się w płynny, dynamiczny sposób co do swych seksualnych preferencji - pisze teoretyk/ideolog gender-queer, prof. Ireneusz Krzemiński z Uniwersytetu Warszawskiego.

  Wlepka to zatem swoisty ideowy manifest umieszczony w dokumentach sygnowanych m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Natomiast szkolenie urzędników w teorii queer to tylko jeden z dowodów na to, że ideologia gender-queer zyskała obecnie status obowiązującej ideologii państwowej, choć obywateli nikt nie pytał o zdanie w tej kwestii. Po nie tak dawnym uwolnieniu z marksizmu-leninizmu Polska zostaje poddana władzy nowej lewicowej ideologii, jeszcze bardziej obłąkanej niż poprzednia.

  O tym wszystkim możecie Państwo przeczytać w tej książce.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-941205-0-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron266
  Wymiary150 x 210 mm
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu