-47%

Ewangelia dla dzieci. Pamiątka I Komunii Świętej (z dedykacją)

Special Price 89,00 zł   Normalna cena 169,00 zł Oszczędzasz 80 zł
Najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-459-0
Numer katalogowy 394976
Wymiary 210 x 300 mm
Okładka twarda
Ilość stron 416

Rozmowy z Jezusem na każdą niedzielę roku

Ewangelia dla dzieci to kompletny zbiór komentarzy do niedzielnych Ewangelii na wszystkie trzy lata w cyklu liturgicznym: A, B i C. Komentarze spisane są w atrakcyjnej formie dialogu dziecka z Jezusem. Wojtek, Wiktoria, Kuba, Staś, Marta, Michałek, Dominik i inne dzieci pytają Jezusa na przykład o Jego narodziny w Betlejem; o Jego Rodzinę; o dary, jakie przynosi On swoim uczniom; o zmartwychwstanie; o to, kto przyniesie dobre owoce lub o to, jak wejść do królestwa niebieskiego itp. Książka przybliża dzieciom Jezusa jako żywą i bliską Osobę. Przykłady wzięte z życia są doskonałym przełożeniem bogatego, wielopoziomowego tekstu Ewangelii na konkretne sytuacje życiowe, pomagają odróżnić dobro od zła i wybierać dobro.

Autorce udało się spisać owe dialogi językiem prostym, zrozumiałym dla dziecka, z elementami humoru właściwego dzieciom, jednak unikając pułapki infantylizmu. Książka jest cenną pomocą edukacyjną dla rodziców, katechetów w przedszkolach i w młodszych klasach szkół podstawowych jako przygotowanie przed Pierwszą Komunią Świętą oraz dla księży prowadzących formację ministrantów. Pięknie ilustrowaną książkę wydaną w bogatej szacie graficznej i uszlachetnionej oprawie polecamy także jako znakomity pomysł na wartościowy prezent świąteczny dla dzieci.

Do „Ewangelii dla dzieci" dodajemy film DVD „Największy z cudów” w prezencie!

Ewangelię można zamówić w wersji z dedykacją za dopłatą 10 zł. Dane personalne do dedykacji należy zgłosić telefonicznie podczas składania zamówienia lub na stronie internetowej: www.religijna.pl. Czas realizacii do 14 dni.

Inni klienci kupili również