Ewangelia bez granic!

Wydawnictwo: Aetos
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 097778
39,00 zł
29,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości?

Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić - jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa.

Nick Vujicic - jeden z najsłynniejszych światowych ewangelizatorów - doskonale rozumie trudności, których doświadczają ludzie pragnący głosić Dobrą Nowinę. Przekonuje jednak, że każdy z nas może znaleźć sposób ewangelizacji pasujący do naszej osobowości i sytuacji życiowej. W swojej najnowszej książce Nick dzieli się wieloma praktycznymi wskazówkami i pomysłami, podpowiadając, jak ewangelizować słowem i czynem w świecie, który tak bardzo potrzebuje Bożej miłości.

Nick stawia sprawę jasno: „Skoro Bóg może uczynić swymi rękami i nogami człowieka bez kończyn, to z pewnością może posłużyć się każdym ochoczym sercem!”.

A zatem - do dzieła!

„Jestem przekonany, że nowa książka Nicka Vujicica będzie dla setek tysięcy czytelników w Polsce źródłem inspiracji i nadziei. Ufam, że Nick doprowadzi wiele osób do żywej relacji z Jezusem i przez przykłady, jakie podaje, pomoże odkryć swoją misję i być w niej szczęśliwym.”

ks. Rafał Jarosiewicz,
organizator rekolekcji Stadion Młodych na stadionie PGE Narodowym,
dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

„Nick jest cudem, który udowadnia nam, że Bóg z największego dramatu w życiu potrafi wyprowadzić wielkie dobro. Niech ta książka pomoże Ci uwierzyć, że i Ty możesz być narzędziem w Jego ręku!”

Marcin Zieliński,
ewangelizator przemawiający w kraju i za granicą,
lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic

„Nick Vujicic nie musi nawet nic mówić. Ewangelizuje już przez to, że pojawia się na stadionach, w wielkich halach, kościołach. Spotkał Go i nie może przestać o Nim opowiadać. Człowiek bez rąk jest Jego przebitymi dłońmi.

Marcin Jakimowicz,
dziennikarz „Gościa Niedzielnego”,
autor książek Jak poruszyć niebo? oraz Pan Bóg? Uwielbiam!,
lider wspólnoty „Diakonia Św. Rodziny” z Katowic

„Najnowsza książka Vujicica porusza, bo - jak mało która pozycja - wprawia w ruch, pobrzmiewając w sercu wezwaniem: Wstań i idź. Na cały świat!”

Kuba Blycharz i Ola Maciejewska,
zespół niemaGOtu

Specyfikacja
ISBN 978-83-61097-77-8
Okładka miękka
Liczba stron 303
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Nick Vujicic
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: