Eliksir wątrobowy

Wydawnictwo: Eldex Medical
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: CZ7013
109,00 zł
99,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Eliksir wątrobowy Ojca A. Cz. Klimuszko

Aktywne substancje prozdrowotne wspierają proces regeneracji wątroby i detoksykację organizmu. Usprawniają nie tylko pracę wątroby, ale również procesy trawienne.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt jest bezpieczny dla osób z cukrzycą typu I i II.

Przechowywanie: przechowywać w suchym chłodnym miejscu (po otwarciu, zaleca się przechowywanie w lodówce). Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Preparaty ziołowe Ojca Andrzeja Czesława Klimuszki to mieszanki ziołowe najwyższej farmaceutycznej jakości.

Przygotowane zostały na podstawie receptur genialnego zakonnika, światowej sławy polskiego zielarza. Powstały dzięki połączeniu wiedzy farmakologicznej z doświadczeniem i intuicją ojca Klimuszki, obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie diagnozowania oraz leczenia za pomocą ziół. Przez wiele lat pomagał on przyjeżdżającym do niego chorym, wykorzystując naturalne właściwości lecznicze roślin. Wspaniałe mieszanki ziołowe ojca Klimuszki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki dobroczynnemu oddziaływaniu na organizm.

Specyfikacja
Podtytuł Poj.: 750 ml
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: