-34%

Elementarz dla zakochanych

Special Price 25,00 zł   Normalna cena 38,00 zł Oszczędzasz 13 zł
Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-62981-30-4
Numer katalogowy 981304
Wymiary 170 x 230 mm
Okładka miękka
Ilość stron 94
Rok wydania 2021

Prezentowana książka - Elementarz dla zakochanych -jest drugą pozycją mojego tryptyku życiowych vademécum. Jest w niej mowa o tym, co jest ważne w narzeczeństwie i co w małżeństwie. Jako odbiorców książki, obok narzeczonych, widzę też małżonków pragnących budować stabilny związek dwojga kochających się ludzi, inwestować w rozwój rodziny. Myślę też o prowadzących kursy przedmałżeńskie. Życzę wszystkim jasnej drogi!

Rozsmakowałam się w Elementarzu. Przeczytałam go z radością, ciekawością, na świeżo. I jestem oczarowana. Ujęła mnie raz jeszcze swada, połączenie osobistego, przyjacielskiego tonu z konkretną, sprawdzoną, praktykowaną przez lata wiedzą. Świetnym rozwiązaniem są punkty, np. tam, gdzie mówi Pan o konflikcie. Zaproponowałam lekturę dotyczącą wyboru dziewczyny na życie moim synom. Przeczytali z uwagą, twierdzą, że choć wiele już wiedzieli, takie uporządkowanie poparte własnym przykładem i… dowcipem jest bezcenne. Dla mnie osobiście wzruszające jest pochylenie nad słowami przysięgi małżeńskiej. Bardzo to ważne, by pamiętać jej mocne słowa. Mam tylko jedną uwagę - Elementarz jest za krótki.

Poradników na świecką, a szczególnie psychologizującą modłę jest sporo. Ale takiego jak Ty napisałeś - nie ma. Piszesz z humorem i głębią. To są atuty Twojego spojrzenia.

Czytając Jacka Mycielskiego, poczułem radość z Miłości Małżeńskiej - większą, piękniejszą, głębszą, bardziej wzruszającą, niż dotychczas spostgałem.