Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Duchowy przewodnik. Jak rozumieć siebie i innych

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 430761
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Wszechstronny poradnik życia duchowego, poruszający problemy, z jakimi borykamy się w codziennych sytuacjach. Rady o. Józefa Augustyna, doświadczonego spowiednika, kierownika duchowego i rekolekcjonisty, pomogą nam znaleźć rozwiązanie trudnych problemów oraz odzyskać nadzieję, gdy jesteśmy przytłoczeni przez bolesne doświadczenia.

  Autor tłumaczy m.in. jak radzić sobie z trudnościami podczas modlitwy. Podkreśla ważną rolę uczuć w życiu duchowym chrześcijanina. Doradza, jak przebaczyć bliskim, którzy nas zranili oraz jak samemu naprawić wyrządzone krzywdy. Omawia również złożone relacje międzyludzkie, problemy miłości narzeczeńskiej, małżeńskiej i rodzinnej.

  Publikacja składa się z czterech rozdziałów: O życiu duchowym i modlitwie, O uczuciach i innych trudnych ludzkich sprawach, O krzywdzie, przebaczeniu i spowiedzi, O miłości, małżeństwie i rodzinie.

  Każdy z wymienionych rozdziałów publikacji Duchowy przewodnik. Jak rozumieć siebie i innych został również wydany jako osobna książka.

  W naszej bieżącej ofercie znajdą Państwo zarówno zbiór wszystkich czterech tekstów (czyli Duchowy przewodnik...), jak również poszczególne tematy w osobnych tomikach. Do każdego z czterech osobnych opracowań dołączono płytę CD z nagranymi konferencjami autora - o. Józefa Augustyna.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8073-076-1
  Okładkamiękka
  Liczba stron352
  Wymiary170 x 240 mm
  AutorJózef Augustyn SJ
  Rok wydania2016
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *