Duchowy przewodnik. Jak rozumieć siebie i innych

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 430761
44,90 zł
34,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Wszechstronny poradnik życia duchowego, poruszający problemy, z jakimi borykamy się w codziennych sytuacjach. Rady o. Józefa Augustyna, doświadczonego spowiednika, kierownika duchowego i rekolekcjonisty, pomogą nam znaleźć rozwiązanie trudnych problemów oraz odzyskać nadzieję, gdy jesteśmy przytłoczeni przez bolesne doświadczenia.

Autor tłumaczy m.in. jak radzić sobie z trudnościami podczas modlitwy. Podkreśla ważną rolę uczuć w życiu duchowym chrześcijanina. Doradza, jak przebaczyć bliskim, którzy nas zranili oraz jak samemu naprawić wyrządzone krzywdy. Omawia również złożone relacje międzyludzkie, problemy miłości narzeczeńskiej, małżeńskiej i rodzinnej.

Publikacja składa się z czterech rozdziałów: O życiu duchowym i modlitwie, O uczuciach i innych trudnych ludzkich sprawach, O krzywdzie, przebaczeniu i spowiedzi, O miłości, małżeństwie i rodzinie.

Każdy z wymienionych rozdziałów publikacji Duchowy przewodnik. Jak rozumieć siebie i innych został również wydany jako osobna książka.

W naszej bieżącej ofercie znajdą Państwo zarówno zbiór wszystkich czterech tekstów (czyli Duchowy przewodnik...), jak również poszczególne tematy w osobnych tomikach. Do każdego z czterech osobnych opracowań dołączono płytę CD z nagranymi konferencjami autora - o. Józefa Augustyna.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8073-076-1
Okładka miękka
Liczba stron 352
Wymiary 170 x 240 mm
Autor Józef Augustyn SJ
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu