-15%

Duchowa misja Polski. Proroctwa i wizje

Special Price 29,90 zł   Normalna cena 35,00 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
EAN 9788380794764
ISBN 978-83-8079-476-4
Numer katalogowy 794764
Wymiary 150 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 284
Rok wydania 2019

Wielkie proroctwa i wstrząsające wizje

Wielki naród-grzeszników. Tyle razy przyszło nam zawieść oczekiwania Nieba, ale Opatrzność wciąż pokłada w nas swoje nadzieje. Dlaczego właśnie my? Jaka jest nasza misja? Dlaczego pan Bóg wysyła do nas swoich proroków, by nam o niej przypominali?

Dawne proroctwa zapowiadają, że polski naród dożyje ostatniej starości świata. Będzie pracował ku Bożej chwale jeszcze w ostatnim dniu historii stworzenia. Wypełni się nasza narodowa misja. Pojawi się „iskra”. Bóg dojrzy ogień, który zabłyśnie wśród nas. Rozleje się po świecie i zapłonie. Czym będzie ów ogień? Czy będzie to dla Boga znak, że „wypełniło się”, że Kościół i świat zostały napełnione Duchem, jak po brzegi była Nim wypełniona Maryja?

Zgodnie z zapowiedzią wielkiego papieża Jana Pawła II dzięki iskrze z Polski Jezus będzie mógł znów przyjść na ziemię. Tak jak przygotowana na Jego narodzenie była Maryja, tak przygotowany na Jego przyjście będzie Kościół – uświęciciel świata.

Najwięksi świadkowie tajemnicy, opisani w książce, którym dane było zajrzeć za zasłonę czasu: Americo Lopez-Ortiz, Marie Taigi, Elena Aiello, Elena Leonardi, ojciec Pio, ojciec Eustachiusz, s. Nimfa Suchońska, Mikołaj Sikatka, Wanda Malczewska, bp Jan Cieplak, bł. ks. Bronisław Markiewicz, „Podlasianka”, Św. Faustyna Kowalska, August Kardynał Hlond, Stefan Kardynał Wyszyński, Zofia Nosko, ks. Czesław Klimuszko, Giulio Mancinelli, Lodovic Rocca, św. s. Łucja dos Santos, Teresa Neumann, ks. Luciano Guerra, s. Małgorzata Alacoque, John Haffert, św. Jan Bosko, Cindy Jacobs, abp. Zygmunt Szczęsny Feliński, Rozalia Celakówna

Boża misja dla świata – w rękach Polaków.