Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Duchowa adopcja dziecka poczętego

  Wydawnictwo: Wejdźmy na Szczyt
  Kod katalogowy: 050785
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 24,90 zł
  14,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  „Bicie serca każdego poczętego dziecka jest biciem serca odwiecznej Miłości Boga - Stwórcy i Dawcy życia. Walka o to życie jest testem z naszego człowieczeństwa, sprawdzianem naszej wiary i przynależności do Chrystusa, do którego przyznajemy się zawsze stając w obronie wartości życia, jego piękna, świętości, jako odbicia Życia Bożego”.

  (fragment wstępu)

  Praca przede wszystkim ma na celu uświadomić wartość życia każdego poczętego dziecka, którego losy dzisiaj są tak często pomijane, odrzucane, a nawet marginalizowane do poziomu nieznaczącego nie istnienia. Autor ukazuje piękno życia każdego człowieka i poprzez, dzieło Duchowej Adopcji zachęca wszystkich ludzi dobrej woli do wstąpienia w szeregi „żołnierzy Jezusa i Maryi”, walczących o uratowanie życia bezbronnych serc oczekujących swego narodzenia się.

  Łukasz Filipiuk - pauliński zakonnik, absolwent Wyższego Seminarium Duchownego OO. Paulinów w Krakowie na Skałce, obecnie posługujący w parafii św. Józefa w Świdnicy, gdzie pełni posługę katechety w Zespole Szkół nr 1 - podjął się opisania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą na seminarium magisterskim z Katolickiej Nauki Społecznej pod kierunkiem ks. prof. dra hab. Andrzeja Zwolińskiego.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66050-78-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron208
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorŁukasz Filipiuk OSPPE
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *