Duchowa adopcja dziecka poczętego

Wydawnictwo: Wejdźmy na Szczyt
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 050785
24,90 zł
22,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

„Bicie serca każdego poczętego dziecka jest biciem serca odwiecznej Miłości Boga - Stwórcy i Dawcy życia. Walka o to życie jest testem z naszego człowieczeństwa, sprawdzianem naszej wiary i przynależności do Chrystusa, do którego przyznajemy się zawsze stając w obronie wartości życia, jego piękna, świętości, jako odbicia Życia Bożego”.

(fragment wstępu)

Praca przede wszystkim ma na celu uświadomić wartość życia każdego poczętego dziecka, którego losy dzisiaj są tak często pomijane, odrzucane, a nawet marginalizowane do poziomu nieznaczącego nie istnienia. Autor ukazuje piękno życia każdego człowieka i poprzez, dzieło Duchowej Adopcji zachęca wszystkich ludzi dobrej woli do wstąpienia w szeregi „żołnierzy Jezusa i Maryi”, walczących o uratowanie życia bezbronnych serc oczekujących swego narodzenia się.

Łukasz Filipiuk - pauliński zakonnik, absolwent Wyższego Seminarium Duchownego OO. Paulinów w Krakowie na Skałce, obecnie posługujący w parafii św. Józefa w Świdnicy, gdzie pełni posługę katechety w Zespole Szkół nr 1 - podjął się opisania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą na seminarium magisterskim z Katolickiej Nauki Społecznej pod kierunkiem ks. prof. dra hab. Andrzeja Zwolińskiego.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66050-78-5
Okładka miękka
Liczba stron 208
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Łukasz Filipiuk OSPPE
Rok wydania 2020