Dowody tajemnicy. Śledztwo w sprawie zjawisk nadprzyrodzonych

Wydawnictwo: Rosikon Press
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 981564
79,00 zł
69,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Dowody Tajemnicy. Śledztwo w sprawie zjawisk nadprzyrodzonych to kolejna książka reportera Grzegorza Górnego i fotografa Janusza Rosikonia.

Tym razem autorzy prowadzą dziennikarskie dochodzenie, które ma na celu naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Przedstawiają zjawiska takie jak np. stygmaty, cuda eucharystyczne, inedia czyli życie bez picia i jedzenia lub też niezwykłe uzdrowienia w rodzaju samoistnej reimplantacji odciętej nogi. Ich drogi prowadzą m.in. do Innsbrucku, Guadalupe, Rzymu, Lourdes, Neapolu, Lanciano czy Saragossy. Przewodnikami w tym śledztwie okazują się wybitni naukowcy, profesorowie nauk ścisłych, medycznych lub biologicznych, którzy – często korzystając z najnowszych osiągnięć techniki – zbadali owe fenomeny. Wyniki ich analiz stanowią wyzwanie dla współczesnego rozumu, gdyż pokazują, że są na świecie zjawiska, które pozostają niewytłumaczalne nawet w świetle całej dostępnej ludzkości wiedzy. W ten sposób nauka otwiera się na wymiar Tajemnicy.

Fascynująca opowieść będąca zapisem dziennikarskiego dochodzenia do prawdy o materialnych śladach pozostawionych przez Jezusa z Nazaretu!

Specyfikacja
ISBN 978-83-62981-56-4
Okładka twarda, obwoluta
Liczba stron 368
Wymiary 195 x 255 mm
Autor Janusz Rosikoń
Autor Grzegorz Górny
Rok wydania 2013
Znaczniki produktu