Doonby. Każdy jest kimś

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 698282
34,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Głośny film z przesłaniem pro-life!

Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie, jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność lub brak jednej osoby.

Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W kulminacyjnym miejscu opowieści matka Sama poddaje się aborcji. Jest to też moment, kiedy Doonby znika z historii współczesnej, a w zasadzie... nigdy go tam nie było.

Doonby - Każdy jest Kimś w reżyserii Petera Mackenzie to mocny głos za życiem, trafiający do widza zaskakującą argumentacją: twórcy nie koncentrują się na kilkutygodniowej, anonimowej ofierze aborcji, ale czynią bohaterem dorosłego człowieka, któremu aborcja skradła jego przyszłe życie.

Epizodyczną rolę w tym zagrała w nim Norma McCorvey, która w początkach lat 70. XX w. przyczyniła się do legalizacji w Stanach Zjednoczonych aborcji na życzenie, a obecnie jest działaczką ruchów pro-life.

Książeczka: RAFAEL, 13 x 19 cm, s. 16, oprawa miękka
Film DVD: czas trwania: 104 min.

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-828-2
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: