Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 698213
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Prawdziwe życie układa czasem niesamowite scenariusze, które wystarczy spisać, by powstała fascynująca i wciągająca historia.

Annabel Beam, jako dziewięcioletnia dziewczynka była ciężko i nieuleczalnie chora. Wszystkie próby leczenia oraz diagnozy medyczne nie dawały nadziei zrozpaczonej rodzinie. Aż zdarzyt się cud, a w zasadzie... prawdziwe cuda z nieba. Annabel wpadła w rozpadlinę spróchniałego pnia i po wielogodzinnej akcji ratowniczej została ocalona, mimo ze nikt nie dawał jej szans na przeżycie. Lecz prawdziwy cud wydaizyl się wewnątrz ogromnego dizewa.

Annabel, leżąc bez nadziei na ratunek, przeżyła nadzwyczajne spotkanie - trafiła do nieba i twarzą w twarz rozmawiała z Jezusem. Przez cały czas czuwał przy niej też jej Anioł Stróż jako opiekun i pocieszyciel. To wydarzenie zmieniło całe życie Annabel, która doznała uzdrowienia niewytłumaczalnego z punktu widzenia medycyny.

Rozpacz, ocalenie, tajemnica oraz prawdziwy cud sprawiony ręką Bożej Opatrzności - to wszystko znajdzie czytelnik w porywającej lekturze Cudów z nieba.

Książka stała się bestsellerem amerykańskiego rynku wydawniczego. Historia okazała się tak fascynująca, że podjęto decyzję o nakręceniu na jej podstawie filmu z prawdziwie gwiazdorską obsadą.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-821-3
Okładka miękka
Liczba stron 232
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Christy Wilson Beam
Rok wydania 2015
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

23 minuty w piekle

24,90 zł 14,90 zł

Zagubiony chłopiec

29,00 zł 13,00 zł

Na koniec świata

19,90 zł 9,90 zł

Byłem w niebie

29,90 zł 24,90 zł