Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 698213
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 29,90 zł
  14,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Prawdziwe życie układa czasem niesamowite scenariusze, które wystarczy spisać, by powstała fascynująca i wciągająca historia.

  Annabel Beam, jako dziewięcioletnia dziewczynka była ciężko i nieuleczalnie chora. Wszystkie próby leczenia oraz diagnozy medyczne nie dawały nadziei zrozpaczonej rodzinie. Aż zdarzyt się cud, a w zasadzie... prawdziwe cuda z nieba. Annabel wpadła w rozpadlinę spróchniałego pnia i po wielogodzinnej akcji ratowniczej została ocalona, mimo ze nikt nie dawał jej szans na przeżycie. Lecz prawdziwy cud wydaizyl się wewnątrz ogromnego dizewa.

  Annabel, leżąc bez nadziei na ratunek, przeżyła nadzwyczajne spotkanie - trafiła do nieba i twarzą w twarz rozmawiała z Jezusem. Przez cały czas czuwał przy niej też jej Anioł Stróż jako opiekun i pocieszyciel. To wydarzenie zmieniło całe życie Annabel, która doznała uzdrowienia niewytłumaczalnego z punktu widzenia medycyny.

  Rozpacz, ocalenie, tajemnica oraz prawdziwy cud sprawiony ręką Bożej Opatrzności - to wszystko znajdzie czytelnik w porywającej lekturze Cudów z nieba.

  Książka stała się bestsellerem amerykańskiego rynku wydawniczego. Historia okazała się tak fascynująca, że podjęto decyzję o nakręceniu na jej podstawie filmu z prawdziwie gwiazdorską obsadą.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7569-821-3
  Okładkamiękka
  Liczba stron232
  Wymiary130 x 200 mm
  AutorChristy Wilson Beam
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *