Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Cz. 2

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 706355
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Polska wielką szansą Kościoła?

  Niektórym wydaje się, że Kościół, który wyjdzie do świata, zatraci coś ze swej natury, zgubi po drodze sacrum i rozmieni się na drobne. A to działa, paradoksalnie, odwrotnie. Jezus tuż przed wniebowstąpieniem nakazał (to nie była sugestia!) uczniom: „Idźcie!”. Kogo wysłał? Tych, którzy... wątpili.

  fragment wstępu

  W drugiej części bestsellerowej książki Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. To książka o wielkiej mocy i zaskakującym działaniu Pana Boga, a także o wyjątkowej roli Polski w dzisiejszym, oddalającym się od Chrystusa, świecie.

  O Kościele w Polsce mówią: ks. bp Andrzej Siemieniewski, ks. dr Sławomir Plusa, ks. Krzysztof Kralka SAC, o. Remigiusz Recław SJ, o. Krzysztof Czerwionka CR, Marcin Zieliński, Karol Sobczyk, Myrna Nazzour.

  Ta książka to lekcja nasłuchiwania. Rozmówcy to praktycy, którzy doskonale wiedzą, jak natchnienia, które przyszły z góry, zostały zweryfikowane przez życie i sprawdzają się w codzienności.

  Marcin Jakimowicz, „Gość Niedzielny”

  Specyfikacja
  ISBN978-83-65706-35-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron350
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorSylwia Palka
  Rok wydania2017
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu