Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Chrystus Mistrzem modlitwy

  Kod katalogowy: 800760
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 14,90 zł
  9,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Książka zamyka cykl rozważań o modlitwie, zapoczątkowany wc wcześniejszych publikacjach: Człowiek mówi do Boga i Bóg mówi do człowieka. Zawiera pogłębioną refleksję nad wypowiedziami Jezusa na temat modlitwy, nad Jego modlitewną postawą oraz nad słowami modlitwy, jakie kierował do swego Ojca.

  Rozważania te mogą służyć jako punkt wyjścia do codziennych rozmyślań, mogą też być pomocą w katechezie zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Oparte na tekstach ewangelicznych stanowią wyjątkowo cenny materiał do przemyśleń: Dlaczego dziś tak wielu ludzi ulega pokusie? Co sprawia, że tyle osób rezygnuje z modlitwy na długie miesiące, a nawet… lata?

  Ks. Edward Staniek - profesor, doktor habilitowany teologii, patrolog. Urodził się w 1941 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 11 kwietnia 1965 roku w Krakowie z rąk kard. Karola Wojtyły. W latach 1993-2001 był rektorem Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej, obecnie zajmuje się pracą naukową. Członek Komitetu Nauk Teologicznych PAN. Autor wielu książek.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7580-076-0
  Okładkamiękka
  Liczba stron120
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorks. Edward Staniek
  Rok wydania2009
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu