Chcę widzieć Jezusa

Wydawnictwo: W drodze
Kod katalogowy: 062348
34,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Maria Szamot od kilkunastu lat inspiruje duszpasterzy, kaznodziejów i osoby świeckie wyjątkowymi interpretacjami Ewangelii i innych ksiąg Pisma Świętego. Przekonana, że najpierw należy przyglądać się Panu przez pryzmat Jego wyjątkowego człowieczeństwa, prowadzi swoich czytelników do odkrycia boskiej natury Chrystusa.

Medytacje zawarte w Chcę widzieć Jezusa obejmują wydarzenia od chrztu w Jordanie aż po uroczysty wjazd do Jerozolimy w Niedzielę Palmową. Czytelnik zostaje postawiony w roli krytycznego obserwatora, który przypatrując się cieśli z Nazaretu, podobnie do współczesnych Mu Żydów, ma szansę stopniowo rozpoznawać w Nim Syna Bożego. Jej spostrzeżenia odsłaniają - bez ugrzecznienia - pełen życia i prawdy obraz Jezusa.

Jeśli przez przyzwyczajenie nie jesteś w stanie na nowo usłyszeć historii z Ewangelia książka sprawi, że odzyskasz słuch. Pozwoli ci z nową świeżością zrozumieć, dlaczego Chrystus Pan jest jedyny w swoim rodzaju, dlaczego nie może być tylko nieprzeciętnym człowiekiem, ale musi być Bogiem.

Tomasz Grabowski OP

Specyfikacja
ISBN 978-83-7906-234-8
Okładka miękka
Liczba stron 292
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Maria Szamot
Rok wydania 2019
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: