Chata. Film DVD

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 736642
29,99 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Znakomita ekranizacja światowego bestsellera!

Sam Worthington („Avatar”, „Przełęcz ocalonych”) i Octavia Spencer („Służące”, „Ukryte działania”) w poruszającej opowieści o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu. Ekranizacja światowego bestsellera Williama Paula Younga (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy).

Szczęśliwą, kochającą rodzinę dotyka tragedia: najmłodsza córka Missy zostaje porwana i zamordowana. Ojciec rodziny, Mack popada w głęboką rozpacz. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym...

Filmowa próba zilustrowania spotkania człowieka z Osobami Trójcy Świętej. Niełatwa próba wyrażenia skromnymi ludzkimi sposobami Tajemnicy, której „ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało" - podjęta przez reżysera, który nie jest teologiem. Dlatego filmu Stuarta Hazeldine nie można traktować jako dosłownej interpretacji prawdy o Trójcy Świętej (pod względem doktrynalnym lepiej trzymać się świętych i doktorów Kościoła). Ale naprawdę warto obejrzeć ten wzruszający film jako mocną duchową zachętę do zawierzenia miłosiernej miłości Trójjedynego Boga.

Specyfikacja
ISBN 978-83-6573-664-2
Okładka twarda
Liczba stron 22
Wymiary 150 x 200 mm
Autor reż. Sam Worthington
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu