Boży skalpel. Uzdrowienie postem

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 847850
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Podejmij post i pozwól Bogu dokonać operacji na otwartym sercu!

Kiedy apostołowie pytają Jezusa, jak wypędzić złego ducha, On odpowiada, że w niektórych przypadkach jedyna skuteczna droga to modlitwa i post. Dla wierzących modlitwa wydaje się oczywista - ale czym jest post? Czy jest możliwy dziś w świecie niemal nieograniczonej konsumpcji, gdy za wszelką cenę unikamy doświadczenia fizycznego i duchowego głodu?

Marek Zaremba, autor bestsellerowego Jaglanego Detoksu, pościł przez czterdzieści dni i prowadził dziennik. W swojej najnowszej książce przekonuje na własnym przykładzie, że post to prawdziwy Boży skalpel! Czasem zaboli, gdy dotknie ciała, ale przyniesie realne uzdrowienie ducha. Stanie się początkiem nowego życia w wolności od lęków, nałogów, zamartwiania się o codzienność i wielu chorób współczesności.

Marek Zaremba - dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta i stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem bestsellerów: Jaglany detoks, Jaglany detoks. Kolejny krok, Jaglany Detoks dla biegaczy, Leczenie dietą. Wygraj z Candidą! oraz Zatrzymaj Hashimoto.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65847-85-0
Okładka miękka
Liczba stron 336
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Marek Zaremba
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu