Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Boży skalpel. Uzdrowienie postem

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 847850
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Podejmij post i pozwól Bogu dokonać operacji na otwartym sercu!

  Kiedy apostołowie pytają Jezusa, jak wypędzić złego ducha, On odpowiada, że w niektórych przypadkach jedyna skuteczna droga to modlitwa i post. Dla wierzących modlitwa wydaje się oczywista - ale czym jest post? Czy jest możliwy dziś w świecie niemal nieograniczonej konsumpcji, gdy za wszelką cenę unikamy doświadczenia fizycznego i duchowego głodu?

  Marek Zaremba, autor bestsellerowego Jaglanego Detoksu, pościł przez czterdzieści dni i prowadził dziennik. W swojej najnowszej książce przekonuje na własnym przykładzie, że post to prawdziwy Boży skalpel! Czasem zaboli, gdy dotknie ciała, ale przyniesie realne uzdrowienie ducha. Stanie się początkiem nowego życia w wolności od lęków, nałogów, zamartwiania się o codzienność i wielu chorób współczesności.

  Marek Zaremba - dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta i stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem bestsellerów: Jaglany detoks, Jaglany detoks. Kolejny krok, Jaglany Detoks dla biegaczy, Leczenie dietą. Wygraj z Candidą! oraz Zatrzymaj Hashimoto.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-65847-85-0
  Okładkamiękka
  Liczba stron336
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorMarek Zaremba
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu