-17%

Boży influencer. 14 dni z bł. Carlo Acutisem

Special Price 24,90 zł   Normalna cena 29,90 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8201-089-3
Numer katalogowy 010893
Wymiary 130 x 190 mm
Okładka miękka
Ilość stron 180
Rok wydania 2021

Nasz cel musi być nieskończony. Nieskończoność to nasza ojczyzna. Niebo czekało na nas od zawsze.

bł. Carlo Acutis

10 października 2020 roku w bazylice św. Franciszka w Asyżu miała miejsce beatyfikacja Carla Acutisa. Od tego momentu miejsce to stało się celem licznych pielgrzymek z całego świata, a błogosławiony Carlo przez wielu został uznany za jednego z najważniejszych patronów młodego pokolenia. „Liczę na to, że jego przykład pomoże młodym ludziom iść drogą wiary” - tak o swoim synu mówiła w jednym z wywiadów jego mama.
Odpowiadając na to życzenie i nawiązując do licznych wypowiedzi błogosławionego, ale także do świadectw o nim oraz homilii beatyfikacyjnej kard. Valliniego, autorzy tej książki objaśniają krok po kroku najważniejsze filary życia chrześcijańskiego, które dla bł. Carla Acutisa stały się drogą prowadzącą do nieba. Czternaście tekstów zebranych w tej publikacji skutecznie przekonuje, że przesłanie Bożego influencera jest dziś dla młodych chrześcijan aktualne i niezwykle atrakcyjne.
Ta nowocześnie zaprojektowana w pełnym kolorze książka może być doskonałym prezentem z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Błogosławiony milenials nie przestaje nas zadziwiać także po śmierci - jego coraz większa popularność na całym świecie to żywy dowód na to, że także dzisiaj chrześcijaństwo może być dla ludzi młodych cudowną przygodą i drogą do pełni życia. Polecam tę książkę bardzo serdecznie!

o. Maciej Sadowski CSsR