Bożonarodzeniowe wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

czwartek, 6 grudnia 2018

Szanowni Państwo!

Przed nami święta i ostatnie dni starego roku. W naszym ostatnim tegorocznym katalogu oferujemy ponad 40 nowych tytułów z różnych dziedzin: modlitwy, duchowości, teologii, hagiografii, filmu i literatury dla dzieci. Znajdą u nas Państwo również nowe świadectwa i bogatą ofertę książek dla kibiców sportowych. Na czas Bożego Narodzenia gorąco polecamy Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus - modlitewnik z dołączoną koronką.

Godne szczególnej uwagi jest nowe wydanie Świata objawień maryjnych - wielkiego, starannie opracowanego i znakomicie zilustrowanego dzieła Wincentego Łaszewskiego. Oferujemy również m.in. wybór myśli abpa Fultona J. Sheena na cały rok, kolejny tom biografii Brata Elii - Boża Opatrzność i jej apostoł, nową książkę Nicka Vujicicia - Ewangelia bez granic - oraz komiks o życiu św. Jana Pawła II.

Polecamy także nowe, interesujące tytuły w dodatku „Zdrowie i kulinaria”.

Tradycyjnie, wszyscy kupujący otrzymają od nas upominek. Będzie w tym katalogu obrazek „Chrystus Król”. Wizerunek ten wykonany został nowatorską techniką druku cyfrowego – na sztywnym podłożu z podparciem i magnesem (można go np. ustawić na biurku, zawiesić na lodówce lub nosić przy sobie).

Prezentem za zakup za co najmniej 99 zł jest aktualnie książka Św. Charbel. Mnich cudotwórca.
Życie, cuda i nadprzyrodzone wydarzenia w życiu jednego z największych cudotwórców pośród świętych Kościoła: maronickiego mnicha i pustelnika Charbela Makhluofa, żyjącego w XIX wieku na terenie Libanu. Przez czterdzieści dni po śmierci jego ciało emanowało olśniewającym światłem, wydzielało litry cudownej substancji, która kilka razy zniszczyła trumnę i kamień nagrobny. Ciało świętego pozostało elastyczne i nie ulegało rozkładowi aż do beatyfikacji! Św. Charbel został kanonizowany przez papieża Pawła VI w 1977 roku. Cuda nadal trwają: do klasztoru w Annaya dotarło już ponad 6000 świadectw uzdrowień, a każdego roku pielgrzymują dziesiątki tysięcy osób z całego świata. Wiele z nich nadal doznaje uzdrowienia z różnych chorób ciała i ducha...
Wydawnictwo AA, wymiary: 13 x 19 cm; stron: 128; oprawa miękka.

Natomiast wszystkim klientom, których zakup osiągnie co najmniej 200 zł podarujemy płytę CD pt. „Gdy się Chrystus rodzi... Żołnierze śpiewają polskie kolędy” z 22 tradycyjnymi kolędami w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Najnowsze katalogi można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog KKK >>

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego i szczęśliwego Nowego Roku 2019!