Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa do codziennego rozważania

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 847294
24,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Bóg mówi do Ciebie każdego dnia. Carver Alan Ames, mistyk i autor bestsellera Oczami Jezusa, w szczególny sposób doświadcza daru niezwykłej obecności Boga. Jego najnowsza książka zawiera niesamowite przesłania Trójcy Świętej na każdy dzień roku.

Napełniaj się codziennie Bożymi słowami pełnymi miłości i korzystaj z bezcennych duchowych wskazówek, w jaki sposób dążyć do zbawienia w każdej minucie życia. Za sprawą tej książki poczujesz Bożą bliskość i doświadczysz Jego niezwykłej troski.

„Jak niebo otwiera się, by wylewać swoją życiodajną wodę, tak Moje serce otwiera się, by wylewać Moją życiodajną miłość. Tak jak deszcz pada na wszystkich ludzi, którzy stoją na otwartej przestrzeni, tak Moja miłość pada na wszystkich ludzi, którzy nie chronią się przed nią w objęciach zła."

fragment

"Ames kolejny raz odsłania swoją intymną relację z Bogiem - taką, za którą tęskni każdy, kto choć przez chwilę doświadczył głębi Bożej obecności. Po lekturze tych „nieziemskich” przesłań pozostaje pragnienie, by coraz lepiej poznawać Pana, uczyć się prawdziwej miłości i coraz szerzej otwierać oczy na to, co niewidzialne."

Anna Malec,
Aleteia.pl

Specyfikacja
ISBN 978-83-65847-29-4
Okładka zintegrowana
Liczba stron 230
Wymiary 120 x 190 mm
Autor Alan Carver Ames
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: