Biblia leczy. Osteoporoza

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210745
14,90 zł
12,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Osteoporoza. Utracie masy kostnej można zapobiec, a nawet ją odwrócić.

Jak silne są Twoje kości? W tej przystępnie napisanej książce znajdziesz wiele informacji, które pomogą Ci mieć zdrowe kości bez względu na wiek. Nowe, zaktualizowane wydanie Biblia Leczy. Osteoporoza łączy najnowsze odkrycia medyczne z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii. W sposób zrozumiały i prosty dr Colbert wyjaśnia skomplikowane zagadnienia związane z osteoporozą. Książka zawiera informacje, o których Twój lekarz być może nigdy Ci nie wspominał, między innymi:

  • o zaskakującym związku między emocjami i budową kości;
  • o krokach, które można podjąć już dziś, aby odwrócić utratę masy kostnej i odbudować kości;
  • o żywności i suplementach, które mogą przyczynić się do osiągnięcia wspaniałych efektów terapii.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.

Dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-074-5
Okładka miękka
Liczba stron 112
Wymiary 130 x 180 mm
Autor dr Don Colbert
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu