Biblia leczy. Depresja i lęk

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210707
14,90 zł
12,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jest nadzieja. Możesz pokonać depresję i lęk.

Cierpisz na depresję i lęk? W tej zwięzłej, przystępnie napisanej książce, znajdziesz wiele informacji, które pomogą Ci się od niej uwolnić! W sposób zrozumiały i prosty dr Colbert wyjaśnia wszystkie nieporozumienia narosłe wokół depresji i lęku. Nowe, zaktualizowane wydanie Biblia Leczy. Depresja i lęk łączy najnowsze odkrycia medyczne z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii. Książka zawiera informacje, o których Twój lekarz być może nigdy Ci nie wspominał, między innymi:

  • o najlepszych antydepresantach,
  • o istocie związku między kwasami tłuszczowymi omega-3 a działaniem mózgu,
  • o znaczeniu właściwego odżywiania w walce z depresją,
  • o prostych sposobach prowadzących do radosnego życia.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.

Dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-070-7
Okładka miękka
Liczba stron 136
Wymiary 130 x 180 mm
Autor dr Don Colbert
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: