Biblia leczy. Cukrzyca

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210714
14,90 zł
12,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Nowa nadzieja dla osób chorujących na cukrzycę. Podejmij wyzwanie dla swojego zdrowia, żyj dłużej i ciesz się dobrym zdrowiem.

Cierpisz na cukrzycę? W tej zwięzłej, przystępnie napisanej książce, znajdziesz wiele informacji, które pomogą Ci wygrać walkę z podwyższonym poziomem cukru we krwi. Powikłania związane z cukrzycą są liczne i poważne, ale dzięki połączeniu najnowszych odkryć medycznych z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii możesz uniknąć lub odwrócić ich długofalowe skutki. W sposób zrozumiały i prosty dr Colbert wyjaśnia wszystkie nieporozumienia narosłe wokół cukrzycy. Książka zawiera informacje, o których Twój lekarz być może nigdy Ci nie wspominał, między innymi:

  • o sygnałach ostrzegawczych, których nie możesz zignorować,
  • o tym, jak walczyć - i wygrać - z cukrzycą,
  • o odpowiedniej dla ciebie diecie,
  • o pomocnych w walce z cukrzycą naturalnych suplementach.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.

Dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-0714
Okładka miękka
Liczba stron 134
Wymiary 130 x 180 mm
Autor dr Don Colbert
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Biblia leczy. Choroby serca

14,90 zł 12,90 zł

Biblia leczy. Nadciśnienie

14,90 zł 12,90 zł

Elementarz katolika

29,90 zł 22,00 zł

Dieta Alleluja

39,00 zł 29,00 zł