Biblia leczy. Chroniczne zmęczenie

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210691
14,90 zł
12,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Czujesz się zmęczony i wyczerpany bez wyraźnego powodu?

Nadszedł czas, aby wygrać walkę z chronicznym zmęczeniem raz na zawsze! Fibromialgia to choroba objawiająca się przewlekłym bólem mięśni i stawów połączonym z uczuciem ciągłego zmęczenia. Nowe, zaktualizowane wydanie Biblia Leczy. Chroniczne zmęczenie łączy najnowsze odkrycia medyczne oraz z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii. Dostarcza niezbędną wiedzę i mocne, skuteczne narzędzia do walki z dolegliwościami, o których Twój lekarz być może nigdy nie wspominał. Z tej książki dowiesz się między innymi:

  • o konkretnych działaniach, które możesz podjąć, by odzyskać siły,
  • o pokarmach szkodliwych oraz o pożywieniu i suplementach, które przywracają energię i zdrowie,
  • o ćwiczeniach, które pomagają złagodzić ból,
  • o emocjonalnych i duchowych przyczynach tych wyniszczających zaburzeń.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.

Dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-069-1
Okładka miękka
Liczba stron 120
Wymiary 130 x 180 mm
Autor dr Don Colbert
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu